Wyprawy do Gruzji

Gruzja najczęściej kojarzy nam się z się z winem, kaukaskimi szczytami i niezwykłą gościnnością. Ten mały kraj, wciśnięty w pasmo Kaukazy jest jednym z pierwszych krajów chrześcijańskich i zarazem wyjątkowo magicznym miejscem. W Ararattrek organizujemy wyprawy do Gruzji, które dostarczą mnóstwo atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Zasmakuj gruzińskich klimatów, wybierz się na trekking w Gruzji i podziwiaj dzikość natury oraz majestatyczne szczyty.

Kalendarz wypraw
240 dni | Iran Turcja Armenia Gruzja

Od marca - do października

Kalendarz wypraw

Tutaj znajdziecie wszystkie wyprawy uporządkowane według dat od marca do października!

więcej

Kazbek
9 dni | Gruzja

17.09 - 24.09.2022

Kazbek

Wyprawa jest przeznaczona dla wszystkich z Was, którzy chcieliby zasmakować klimatów gruzińskich chodząc po wysokich górach i zwiedzając ciekawe miejsca w Gruzji. Głównym celem Waszej wyprawy jest zdobycie szczytu Kazbeku, ale czeka na Was o wiele więcej!

więcej

Tuszetia
10 dni | Gruzja

28.08 - 04.09.2021

Tuszetia

Trekking jest przeznaczony dla tych z Was, którzy cenią sobie przestrzeń na szlakach i dzikość natury. Będziecie wędrować ponad 70 km. A oprócz tego poznacie: kulturę gruzińską, miejscową muzykę i posmakujecie lokalnych potraw.

więcej

Dżawachetia
9 dni | Gruzja

25.09 - 03.10.2021

Dżawachetia

Trekking w Dżwachetii to wędrówki dla każdego, kto docenia niezdeptane ścieżki, dzikie przestrzenie i biwaki nad jeziorami. Trekking dla wszystkich Was, którzy lubią wulkany i jeziora, bowiem ta kraina jest nimi usiana. Na koniec wyprawy perełka UNESCO - Wardzia.

więcej

Ararat i Kazbek
15 dni | Gruzja Turcja

10.09 - 24.09.2022

Ararat i Kazbek

Wyprawa ta nie należy do łatwych. Wchodzimy na dwa drzemiące olbrzymy. Najpierw na Ararat, na którym głównie aklimatyzujemy się. Potem na Kazbek - niższy, ale trudniejszy.

więcej

Wyprawy — Gruzja, jakiej nie znasz

Jeśli jesteś pasjonatem górskich wędrówek i masz ochotę zwiedzić kawałek świata, to trekking w Gruzji jest doskonałym pomysłem dla Ciebie! Gruzja jest jednym z pierwszych krajów chrześcijańskich poza obszarem Bliskiego Wschodu i wśród turystów zasłynęła ze swojej winnej prowincji, zielonych dolin i wyjątkowej gościnności. Wyprawy do Gruzji to nie tylko przepyszna kuchnia, zapierające dech w piersi widoki i doskonała okazja na spotkanie z kulturą. To także szansa na spacer po gruzińskich szlakach w miejsca, które na żywo wyglądają jak dzieła sztuki. Trekking w Gruzji z Ararattrek to nie tylko podróż w głąb tego pięknego kraju i jego natury, ale także doskonała okazja na podróż w głąb siebie.

Gruzja — trekking dla każdego

Jako pasjonaci i mieszkańcy terenów górskich organizujemy różnego rodzaju wyprawy. Gruzja to kraj, w którym każdy miłośnik trekkingu znajdzie coś dla siebie. Organizowane przez nas wyprawy do Gruzji trwają od 9 do 15 dni i wymagają przynajmniej średniej kondycji fizycznej. Ci, którzy pragną poznać Gruzję od strony jej dzikiej natury, powinni zdecydować się na trekking przez Tuszetię. Przestrzeń na szlakach i niesamowite, gruzińskie krajobrazy to tylko jeden z wielu interesujących elementów tej wyprawy do Gruzji. Z kolei zwolennicy spacerów po wysokich szczytach z pewnością docenią trekking do Kazbeku. Obie wyprawy do Gruzji zakładają nie tylko spacer po górach, ale także stwarzają możliwość poznania gruzińskiej kultury od wewnątrz — zapoznania się z gościnnością, regionalną muzyką, skosztowania miejscowych smaków oraz popijania kachetyjskiego wina.

Trekking w Gruzji — zdobywaj szczyty lub zanurz się w kulturze

Wyprawy do Gruzji to także doskonała opcja dla zdobywców. Trekking na Ararat i Kazbek to doskonała opcja dla tych, którzy podczas jednej wyprawy chcieliby zdobyć dwa 5-tysięczniki. Ararat i Kazbek to nie tylko szczyty, lecz dwa drzemiące wulkany, które dostarczają sporo wrażeń. Z kolei trekking w Dżawachetii to wędrówka dla każdego, kto uwielbia dzikie przestrzenie i biwaki nad jeziorem. Dżawachetia to kraina usłana wulkanami i jeziorami, która ma na swojej liście prawdziwą turystyczną perłę, czyli Wardzie — XII wieczne skalne miasto, wpisane na listę UNESCO.

Wyprawy do Gruzji z Ararattrek to wędrówki z zaufanym zespołem ludzi, którzy znają odwiedzane tereny lepiej niż własną kieszeń. Każdy trekking w Gruzji z naszym teamem to gwarancja doskonale zorganizowanej wyprawy oraz niezapomnianej przygody, która w każdym podróżniku rozpali chęć powrotu na gruzińskie tereny.

Zapraszamy do kontaktu

ARARATTREK.PL Joanna Saltik
ul. Strumykowa 16
05-500 Piaseczno
NIP: 9511405004

ararat.pl@gmail.com
ararattrek.pl@gmail.com

+48 504 004 603 (Asia Saltik) WhatsApp, Viber
+48 501 845 837 (Musa Saltik – przewodnik górski, mówi po polsku) WhatsApp, Viber, Telegram