Wyprawa na KAZBEK (9 dni) - kod: KAZ9

AKTUALNY TERMIN

Wyprawa na Kazbek

Wyprawa jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy chcieliby zasmakować klimatów gruzińskich, zdobyć jeden z najwyższych szczytów Gruzji - Kazbek, obejrzeć kilka ważnych zabytków Gruzji, a także wznieść toasty na gruzińskiej kolacji. Wyprawa trwa 9 dni. 

OGÓLNY PLAN WYPRAWY

Dzień 1 – Wylot z Polski. Wylot z Polski w godzinach wieczornych do Tbilisi.*

Dzień 2 – Przylot do Gruzji i okolice Kazbegi. Transfer z lotniska do Kazbegi. Czas wolny, odpoczynek, odprawa przed wyprawą. Kolacja i nocleg w domu gościnnym.

Dzień 3 – Na Kazbek! Zaczynamy akcję górską na Kazbek (5033 m n.p.m.) od monastyru Świętej Trójcy idziemy do Sabertse. Nocleg w namiotach na wysokości ok. 2800 m n.p.m. nad rzeką.

Dzień 4 – Do Meteostancji. Po śniadaniu wyruszamy do stacji meteorologicznej – 3653 m n.p.m. Nocujemy w namiotach.

Dzień 5 – Dzień aklimatyzacyjny. Wyjście aklimatyzacyjne na plateau na wysokości około 4200 m n.p.m., powrót. Nocujemy w Meteostancji.

Dzień 6 – Atak szczytowy - Kazbek. W godzinach nocnych wyruszamy na szczyt. Zajmie nam około 10 godzin. Wracamy do stacji meteorologicznej i nocujemy w namiotach.

Dzień 7 – Dzień rezerwowy. Zejście do Gergeti lub dzień rezerwowy lub w przypadku wcześniejszego zejścia wycieczki w okolicach Kazbegi – w zależności od pogody i chęci grupy do wyboru. A wieczorem SUPRA!

Dzień 8 – Tbilisi. Przejazd do Tbilisi, po drodze postój w winnicy. W stolicy Gruzji czas wolny na zakupy. Nocleg w hostelu.

Dzień 9 – Powrót. Poranny lot do Polski*

*program wyróżniony kursywą odbywa się bez asysty ARARATTREK.PL


Więcej informacji (cena, świadczenia, szczegółowy plan wyprawy) na temat wyprawy wysyłamy drogą e-mailową. Można pisać tradycyjnie przez e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także poprzez FORMULARZ. Prosimy wpisać do w tytule kod - KAZ9.

ARARATTREK Ömer Saltik - Telefon: (+48) 504-004-603 - e-mail: ararat.pl@gmail.com

Strona www.ararattrek.pl jest własnością firmy Ararattrek Ömer Saltik.
Ściąganie zdjęć i kopiowanie tekstów tylko za pozwoleniem.
Wszystkie zdjęcia są własnością firmy i tylko my mamy prawo do ich rozpowszechniania.
Seo by ComWeb