Drukuj

NASZA OFERTA

Serdecznie zapraszamy na wyprawy i wycieczki do Iranu, Turcji, Gruzji i Armenii. Nasze wyprawy to przede wszystkim trekking w górach na 4-tysięczniki i 5-tysięczniki - trekking Kazbek, Ararat, Aragats, Damavand . Tylko u nas ciekawe połączenia dwóch wysokich gór na jednej wyprawie. W wyprawach na życzenie istnieje możliwość łączenia wybranych dwóch, trzech, a nawet czterech wysokich szczytów na jednej wyprawie. HITem jest szansa na zdobycie aż trzech PIĘCIOTYSIĘCZNIKÓW na jednej wyprawie - wejście na Kazbek + wejście na Ararat + wejście na Damavand.
Kto jednak nie chce i nie lubi się wspinać również znajdzie coś dla siebie - oferujemy wycieczki objazdowe (prosimy nie mylić z wielkimi objazdówkami biur podróży, gdzie więcej czasu spędza się w autokarze). Nasze wycieczki objazdowe to dużo czasu spędzanego w plenerze, wśród zabytków Turcji i Iranu czy Gruzji. Ciekawostką w naszej ofercie jest kilkudniowy (!) pobyt w Kapadocji - z nami poznacie ją z każdej strony. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z ofertą ARARATTREK.PL

Oprócz wypraw zapraszamy na pokazy naszych zdjęć ze wschodniej Turcji m.in. "Życie wokół Araratu - Z wizytą wśród Kurdów". 

Pozostałe nasze usługi to rezerwacja biletów autobusowych i hoteli w Turcji.

Wyprawy i wycieczki TURCJA>>>  Na szczycie Araratu - 5137 m n.p.m.

 

Wyprawy i wycieczki ARMENIA >>>

 

Wyprawy i wycieczki GRUZJA >>>

 

Wyprawy i wycieczki w IRAN >>>

ARARATTREK Ömer Saltik - Telefon: (+48) 504-004-603 - e-mail: ararat.pl@gmail.com

Strona www.ararattrek.pl jest własnością firmy Ararattrek Ömer Saltik.
Ściąganie zdjęć i kopiowanie tekstów tylko za pozwoleniem.
Wszystkie zdjęcia są własnością firmy i tylko my mamy prawo do ich rozpowszechniania.
Seo by ComWeb