Drukuj

O NAS

Nazywamy się Asia i Musa Saltik. Jesteśmy małżeństwem polsko-kurdyjskim. Poznaliśmy się podczas wyprawy na Ararat. Asia była uczestnikiem, a Musa przewodnikiem :) Na stałe mieszkamy w Polsce, a w sezonie przebywamy w Turcji i organizujemy wyprawy w góry i wycieczki w ciekawe miejsca. Obydwoje lubimy wędrować po górach i jeździć na rowerach górskich. Robimy pokazy zdjęć ze wschodniej Turcji, tak więc można nas spotkać w różnych zakątkach Polski. Zapraszamy do kontaktu.

Nasza firma "ARARATTREK" powstała w oparciu o naszą pasję turystyczną oraz wieloletnie doświadczenie w wyprawach górskich całego naszego teamu. Wśród polskich firm wyróżnia nas bezpośredniość działania, nie potrzebujemy nawiązywać kontaktów z partnerami w Turcji, bo sami nim możemy być. Posiadamy własny transport, konie, przewodników i kucharzy. Mówimy po kurdyjsku i turecku. Wśród zagranicznych (w tym przede wszystkim tureckich) firm wyróżnia nas nasze stałe zamieszkanie w Polsce. Możemy się spotkać osobiście i ustalać szczegóły na miejscu, bo mówimy po polsku. Organizujemy pokazy zdjęć ze wschodniej Turcji, na których możecie nas spotkać i z nami porozmawiać. Nasze wyprawy w inne kraje: Iran, Gruzja, Armenia charakteryzują się tym, że oprócz naszej obecności jest tam również miejscowy przewodnik (Irańczyk, Gruzin, Ormianin).

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

skype: ararattrek.pl

gg: 5878521

telefon: +48 504-004-603

 Asia i Musa Saltik

ARARATTREK Ömer Saltik - Telefon: (+48) 504-004-603 - e-mail: ararat.pl@gmail.com

Strona www.ararattrek.pl jest własnością firmy Ararattrek Ömer Saltik.
Ściąganie zdjęć i kopiowanie tekstów tylko za pozwoleniem.
Wszystkie zdjęcia są własnością firmy i tylko my mamy prawo do ich rozpowszechniania.
Seo by ComWeb