Bajkowa KAPADOCJA
Wyprawa kulturowo - wędrownicza na życzenie (9 dni)
kod: KAP9

Termin:
Na życzenie dla grupy minimum 4 osoby (cały rok)

Kapadocja Kapadocja Kapadocja Kapadocja 

PLAN WYPRAWY - BAJKOWA KAPADOCJA z wejściem na Erciyes Dagi (wyprawa na życzenie)

Dzień 1 - Przylot z Polski do Kapadocji. Przelot Polski do Stambułu, a następnie do Kayseri, przejazd grupy z Kayseri do hotelu w Goreme.

Dzień 2 - Piesze wędrówki po dolinach. Wycieczka do Muzeum Goreme (Open – Air Goreme Museum). Następnie wędrówki przez Doliny: Gołębia, Zemi, Czerwona, Róż. Jeśli będzie czas i chęć, wieczorem możlwość wycieczki w dolinach na quadach. Nocleg w Göreme.

Dzień 3 - Piesze wędrówki po dolinach. Całodzienna wędrówka. Wejdziemy dziś na płaską górę Bozdag, obejrzymy Cavusin, Pasadagi, Dolinę Miłości, Dolinę Białą, a jeśli nasza wędrówka będzie wartka zahaczymy o Dolinę Zelve. Nocleg w Göreme.

Dzień 4 - Na wodzie. Wycieczki wodne na łódkach i motorówkach. Wieczorem kolacja - Turecka Noc. Nocleg w Goreme. 

Dzień 5 - Wędrówka doliną Ihlary. Wyruszamy na całodzienną pieszą wycieczkę doliną Ihlary. Zanim do niej dojedziemy, odwiedzimy Uchisar i miasto podziemne w Kaymakli. Wieczór z pokazem tańca Derwiszów. Nocleg w Göreme.

Dzień 6 - Urgup - Dernikuyu - dolina Soglani. Wyruszamy minibusem przez miasto Urgup, następnie zwiedzamy podziemne miasto Dernikuyu, dojeżdżamy do rzadko odwiedzanej doliny Soglani. Następnie jedziemy pod Erciyes Dagi. Nocleg w hotelu pod wulkanem. 

Dzień 7 - Koc Dagi. Lekki trekking na górę Koc Dagi (wysokość około 2000 m npm). Nocleg w hotelu pod wulkanem.

Dzień 8 - Erciyes Dagi. Wyjście wczesnym rankiem (lub w nocy) na Erciyes Dagi – wulkan, który ukształtował Kapadocję. Zejście na dół, nocleg w hotelu pod wulkanem.

Dzień 9 - Powrót do domu. Rano przejazd na lotnisko do Kayseri i wylot do Stambułu, a następnie do Polski.

Więcej informacji (cena, świadczenia, szczegółowy plan wyprawy) na temat wyprawy wysyłamy drogą e-mailową. Można pisać tradycyjnie przez e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także poprzez FORMULARZ. Prosimy wpisać w tytule kod - KAP9.

ARARATTREK Ömer Saltik - Telefon: (+48) 504-004-603 - e-mail: ararat.pl@gmail.com

Strona www.ararattrek.pl jest własnością firmy Ararattrek Ömer Saltik.
Ściąganie zdjęć i kopiowanie tekstów tylko za pozwoleniem.
Wszystkie zdjęcia są własnością firmy i tylko my mamy prawo do ich rozpowszechniania.
Seo by ComWeb